İmkanlarımız

Yuvam Kız Öğrenci Yurdu Aydın

2,3 Kişilik Lüks Odalar

Odalarımızın tamamı full eşyaldır. Her daire 2 ve 3 kişi paylaşacak şekilde donatılmıştır.

BİR ÇOK NOKTAYA YÜRÜME MESAFESİNDE

Yurdumuz bir çok banka şubesine yürüme mesafesindedir.Ayrıca kampüse ulaşım sağlayan şehiriçi minübüsleri yurdumuzun güzergahından geçmektedir.

ÇAMAŞIR YIKAMA HİZMETİ

Çamaşırlar yıkama hizmetimizden makul fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

GENİŞ ETÜD SALONU

Her ne kadar tüm odalarda çalışma masası bulunmasına rağmen öğrencilerimizin vize ve final haftalarında en uzun zamanlarını geçirdikleri alan etüt salonlarıdır. Bilgisayar destekli etüd salonu bulunmaktadır.

7/24 GÜVENLİK GÖREVLİSİ & KAMERA

24 saat güvenlik görevlisi bulunmaktadır, geceleri herhangi sağlık problemlerine karşı nöbetci aracımız vardır, herhangi bir sağlık durumunda yurt aracı ile hastaneye götürülür. Giriş ve çıkışlar 24 saat Kamera Sistemi ile izlenmektedir.

PARMAK İZİ İLE GİRİŞ

Yuvam Kız Öğrenci Yurdumuz, Aydın'ın en güvenlikli yurtlarından birisidir. Yurdumuz'da parmak izi ile giriş, 7/24 Güvenlik görevlisi ve kamera sistemi mevcuttur. Gözünüz arkada kalmasın...

REVİR VE SAĞLIK HİZMETLERİ

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin olası sağlık sorunu yaşadıkları durumlarda faydalanabilecekleri ve ilk müdahalenin yapılabileceği sağlık odamız bulunmaktadır.Geceleri yaşanabilecek herhangi bir sağlık sorunları durumunda yurdumuzun aracı ile en yakın sağlık kuruluşuna götürülür gerekli tedavi sonrasında aracımız ile tekrar yurda getirilir.

KESİNTİSİZ SICAK SU

Yurdumuzda, 24 saat sıcak su imkanı ile her öğrencinin kullanımına uygun banyo ve WC bulunmaktadır. Yurdumuzda kullanılan sıcak su ısıtma sistemi kalorifer, güneş enerjisi ve elektrik enerjisini desteklemektedir.

TEMİZ ODALAR

Temizlik, önceliğimizdir. Kat, oda ve banyo wc temizlikleri yurdumuzun deneyimli kat temizlik personelleri tarafından düzenli olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.

TV DİNLENME SALONU

Dinlenme salonunda diğer odalardaki arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

ŞİFRELİ KABLOSUZ İNTERNET

Kablosuz internet ile derslerinizi internet üzerinden rahatlıkla çalışabilecek ödevlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. 

MERKEZİ SİSTEM KALORİFERLİ ISINMA

Ilıman bir iklimin hakim olduğu ilimizde, kışların çok sert geçmediği şehrimizde, merkezi sistem kaloriferli ısınma ile problem yaşamayacaksınız. Daireler kaloriferli olup binamızda doğalgaz ile ısınma mevcuttur.